Puer Kim ~ Manyo Maash (마녀 마쉬) ~ˇmagyar fordítás
Ha felmászom a tetőre, meg fogok halni?
Ha belépnék a tűzbe, megégnék?
Ezen a földön, hol a szerelem ökölnyi méretű,
Én akkora vagyok mint egy léggömb. Túl nagy vagyok?
Képes vagyok látni olyan dolgokat, miket mások nem,
Hallom az igazságot, mit mások nem szeretnének, s ki is mondom azt.
Képes vagyok olvasni benned, még ha te ezt nem is szereted.
De vajon megváltozik-e valami, ha nem vagyok melletted?
Ismerem magam, látlak, de egy cseppet sem érdekelsz.
Ismerd meg önmagad!
Szeretnél magadhoz láncolni, csapdába csalni?
Azt hiszed, meg tudsz sebezni?
Ezen a földön, hol a szerelem valami ragyogó dolog,
Én túl sötét vagyok, s azt hiszed én is ragyoghatok?
Képes vagyok meghallani a dolgokat, miket mások nem vesznek tudomásul.
Érzem a dolgokat, miken mások csak átlépnek.
Képes vagyok olvasni benned, még ha te ezt nem is szereted.
De vajon megváltozik-e valami, ha nem vagyok melletted?
Ismerem magam, látlak, de egy cseppet sem érdekelsz.
Ismerd meg önmagad!
Azt mondod, túl sok vagyok neked, mégis itt állsz még mindig,
Egyszerűen nem akarsz tudomást venni a nyilvánvaló dolgokról.
Ismerem önmagam, látlak, de egy cseppet sem érdekelsz.
Elfáradtam, haza akarok menni...
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Sziasztok! Ahogy láthattátok, az utóbbi pár napban (ismét) nem fértetek hozzá a yt. csatornám videóihoz, se a blogomhoz. Erre egy ismerősöm...
-
Az ölelésem megóvott téged... Az enyém, kit mindenki eldobott. Szerelem... Nem látom a sötét alagút végét... Én is félek. Mint si...
-
Sziasztok! :) Mielőtt belekezdenék a bejegyzésbe, elmondanám, hogy ez nem mindenkinek fog tetszeni. Ha érzékenyen érint titeket ...
-
Mint ahogy egyszer mondtam ha megtanulok repülni, akkor soha nem jövök vissza A célom az a kék, kék ég Még mindig nem tanultam meg mi is az ...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése