Freya Lim [林凡] ~ Ming Ming Ai Ni [明明愛你 歌詞] ~ magyar fordítás
"A barátok csak akkor barátok, ha a biztonságos távolságot megtartják egymás között."
Nagyra értékellek, s szeretnélek becsben is tartani.
Bármire hajlandó lennék.
De miért nem tudom szabadjára engedni a könnyeimet?
A szemeim már szinte fájnak.
Miért okoz fájdalmat, még a szipogásom is?
Mosolygok, de nem kapok levegőt, úgy viselkedek mintha tehetetlen lennék.
Még mindig szeretek hazudni önmagamnak,
De igazából rettegek, hogy nem láthatlak többé.
Egyre szótlanabbá válsz, ez pedig a lehető legrosszabb büntetés ezen a földön.
Csak arra tudok gondolni, hogy mennyire szeretlek, de tovább hazudok önmagamnak, becsapom magam, míg végül már nem leszek képes hinni.
Aggódom, hogy elveszítem miattad a bátorságom...
Féltve szeretlek, de minél jobban szeretlek, annál jobban fáj.
A legjobb kapcsolatban is megmarad a távolság, sőt, még találkozni is nehéz feladat.
nagyra értékelem, és szeretném becsben tartani a kapcsolatunkat.
De talán szeretnék visszatérni a legelejére.
De miért nem tudom szabadjára engedni a könnyeimet?
A szemeim már szinte fájnak.
Miért okoz fájdalmat, még a szipogásom is?
Mosolygok, de nem kapok levegőt, úgy viselkedek mintha tehetetlen lennék.
Még mindig szeretek hazudni önmagamnak,
De igazából rettegek, hogy nem láthatlak többé.
Egyre szótlanabbá válsz, ez pedig a lehető legrosszabb büntetés ezen a földön.
Csak arra tudok gondolni, hogy mennyire szeretlek, de tovább hazudok önmagamnak, becsapom magam, míg végül már nem leszek képes hinni.
Aggódom, hogy elveszítem miattad a bátorságom...
De a kérdés inkább az, hogy magam féltem-e, vagy csak a veszteségtől rettegek-e.
Még mindig szeretek hazudni önmagamnak,
De igazából rettegek, hogy nem láthatlak többé.
Egyre szótlanabbá válsz, ez pedig a lehető legrosszabb büntetés ezen a földön.
Csak arra tudok gondolni, hogy mennyire szeretlek, de tovább hazudok önmagamnak, becsapom magam, míg végül már nem leszek képes hinni.
Aggódom, hogy elveszítem miattad a bátorságom...
De a kérdés inkább az, hogy magam féltem-e, vagy csak a veszteségtől rettegek-e.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Sziasztok! Ahogy láthattátok, az utóbbi pár napban (ismét) nem fértetek hozzá a yt. csatornám videóihoz, se a blogomhoz. Erre egy ismerősöm...
-
Az ölelésem megóvott téged... Az enyém, kit mindenki eldobott. Szerelem... Nem látom a sötét alagút végét... Én is félek. Mint si...
-
Sziasztok! :) Mielőtt belekezdenék a bejegyzésbe, elmondanám, hogy ez nem mindenkinek fog tetszeni. Ha érzékenyen érint titeket ...
-
Mint ahogy egyszer mondtam ha megtanulok repülni, akkor soha nem jövök vissza A célom az a kék, kék ég Még mindig nem tanultam meg mi is az ...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése