Freya Lim [林凡] ~ Ming Ming Ai Ni [明明愛你 歌詞] ~ magyar fordítás



"A barátok csak akkor barátok, ha a biztonságos távolságot megtartják egymás között."
Nagyra értékellek, s szeretnélek becsben is tartani.
Bármire hajlandó lennék.

De miért nem tudom szabadjára engedni a könnyeimet?
A szemeim már szinte fájnak.
Miért okoz fájdalmat, még a szipogásom is?
Mosolygok, de nem kapok levegőt, úgy viselkedek mintha tehetetlen lennék.


Még mindig szeretek hazudni önmagamnak,
De igazából rettegek, hogy nem láthatlak többé.
Egyre szótlanabbá válsz, ez pedig a lehető legrosszabb büntetés ezen a földön.
Csak arra tudok gondolni, hogy mennyire szeretlek, de tovább hazudok önmagamnak, becsapom magam, míg végül már nem leszek képes hinni.
Aggódom, hogy elveszítem miattad a bátorságom...

Féltve szeretlek, de minél jobban szeretlek, annál jobban fáj.
A legjobb kapcsolatban is megmarad a távolság, sőt, még találkozni is nehéz feladat.
nagyra értékelem, és szeretném becsben tartani a kapcsolatunkat.
De talán szeretnék visszatérni a legelejére.

De miért nem tudom szabadjára engedni a könnyeimet?
A szemeim már szinte fájnak.
Miért okoz fájdalmat, még a szipogásom is?
Mosolygok, de nem kapok levegőt, úgy viselkedek mintha tehetetlen lennék.

Még mindig szeretek hazudni önmagamnak,
De igazából rettegek, hogy nem láthatlak többé.
Egyre szótlanabbá válsz, ez pedig a lehető legrosszabb büntetés ezen a földön.
Csak arra tudok gondolni, hogy mennyire szeretlek, de tovább hazudok önmagamnak, becsapom magam, míg végül már nem leszek képes hinni.
Aggódom, hogy elveszítem miattad a bátorságom...
De a kérdés inkább az, hogy magam féltem-e, vagy csak a veszteségtől rettegek-e.

Még mindig szeretek hazudni önmagamnak,
De igazából rettegek, hogy nem láthatlak többé.
Egyre szótlanabbá válsz, ez pedig a lehető legrosszabb büntetés ezen a földön.
Csak arra tudok gondolni, hogy mennyire szeretlek, de tovább hazudok önmagamnak, becsapom magam, míg végül már nem leszek képes hinni.
Aggódom, hogy elveszítem miattad a bátorságom...
De a kérdés inkább az, hogy magam féltem-e, vagy csak a veszteségtől rettegek-e.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

 Sziasztok! Ahogy láthattátok, az utóbbi pár napban (ismét) nem fértetek hozzá a yt. csatornám videóihoz, se a blogomhoz. Erre egy ismerősöm...