BoA - Shout it Out



Én...most...meghaltam. Hogy lehet, hogy BoA minden pillanatban megdöbbent és ámulatba ejt? Hát, ez is egy ilyen pillanat.

Ez a nő egyre csak gyönyörűbb lesz, komolyan mondom. ^^ Ez a szám is a kedvencem lesz, egyszerűen...pont akkor jött ki, mikor arra szükségem volt.  Most pontosan egy ilyen dalra volt szükségem.

" Kokoro kara SHOUT IT OUT!"

4 megjegyzés:

  1. Válaszok
    1. Oh, yeah! :3 BoA számomra a legjobb! :D

      Törlés
    2. első helyen van sok mindenkivel számomra>< de eszméletlen hogy milyen jó mindenben *-*

      Törlés
    3. Ah, igen, bármibe fog, az megy neki. Övé a legnagyobb csodálatom. Mondjuk nem is szoktam beleszámolni a kedvenceim közé, annyira kézenfekvő.:)
      De persze ez nem zárja ki, hogy más ne lehessen ilyen jó::D

      Törlés

 Sziasztok! Ahogy láthattátok, az utóbbi pár napban (ismét) nem fértetek hozzá a yt. csatornám videóihoz, se a blogomhoz. Erre egy ismerősöm...