Szia :) Köszönöm a fordításokat :) Igazából a sok negatív vèlemèny után nem tudom hogy vállalsz-e mèg comeback-es bejegyzèst (remèlem igen).Kíváncsi lennèk hogy NEKED mi a vèlemènyed a Day6 ès a GOT7 visszatérèsèről. Csenge :)
Szia! :) Nagyon szívesen! És leírom a véleményem is. :)
Sziasztok! Ahogy láthattátok, az utóbbi pár napban (ismét) nem fértetek hozzá a yt. csatornám videóihoz, se a blogomhoz. Erre egy ismerősöm...
Szia :) Köszönöm a fordításokat :) Igazából a sok negatív vèlemèny után nem tudom hogy vállalsz-e mèg comeback-es bejegyzèst (remèlem igen).Kíváncsi lennèk hogy NEKED mi a vèlemènyed a Day6 ès a GOT7 visszatérèsèről. Csenge :)
VálaszTörlésSzia! :) Nagyon szívesen! És leírom a véleményem is. :)
Törlés