The SeeYa ~ Tell Me ~ magyar fordítás
Zongora verzió
Ne beszélj a szakításról, nem tudok nélküled élni.
Még a rémes emlékek közt is mosolygunk.
Mit tehetnék most, így rád pillantva?
Úgy érzem, csapdába estem a halott emlékeink közepében.
Azt hittem, mindig gondoskodni fogsz rólam.
Azt hittem, te más vagy mint a többi férfi.
Ez volt, amiben hittem, amit reméltem.
A tekinteted ma még szomorúbbnak tűnik.
Miért uralkodik el ez az érzés rajtam is?
Az ajkaid, mik egykor elrebegték, hogy "szeretlek "
Most kimondják a szakítás szavait.
( Ne menj, kérlek ne hagyj el!)
Ne mondd, hogy szörnyű férfi vagy.
( Nincs nálad csodásabb ember!)
Ne mondd, hogy keressek valaki mást!
Kérlek ne mondd,
Ne búcsúzz el!
Halálosan szeretlek, csak téged.
Szükségem van rád, csak téged akarlak.
Nélküled képtelen vagyok a boldogságra.
Miért én vagyok az egyetlen, akinek ez fáj?
Szerettél engem valaha?
Attól az éjjeltől kezdve, mikor magadhoz öleltél, már szerettél is volna elbúcsúzni.
Kérlek ne mondd,
Ne hagyj el!
Egész nap sírok...
Azt hittem te más vagy, tényleg bíztam benned.
Már csak az álmaimban élsz, hisz a valós életben olyan vagyok, mint egy halott.
Te voltál az egyetlen, kit a karjaim közé húztam.
A személy, ki ketté szakította a szívem, majd elhagyott.
Az utolsó szerelmem, kinek odaadtam mindenem.
Már csak az álmaimban élsz, hisz a valós életben olyan vagyok, mint egy halott.
Te voltál az egyetlen, kit a karjaim közé húztam.
A személy, ki ketté szakította a szívem, majd elhagyott.
Az utolsó szerelmem, kinek odaadtam mindenem.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Sziasztok! Ahogy láthattátok, az utóbbi pár napban (ismét) nem fértetek hozzá a yt. csatornám videóihoz, se a blogomhoz. Erre egy ismerősöm...
-
Az ölelésem megóvott téged... Az enyém, kit mindenki eldobott. Szerelem... Nem látom a sötét alagút végét... Én is félek. Mint si...
-
Sziasztok! :) Mielőtt belekezdenék a bejegyzésbe, elmondanám, hogy ez nem mindenkinek fog tetszeni. Ha érzékenyen érint titeket ...
-
Mint ahogy egyszer mondtam ha megtanulok repülni, akkor soha nem jövök vissza A célom az a kék, kék ég Még mindig nem tanultam meg mi is az ...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése