Shinji [Koyote] ~ Can You See? ~ magyar fordítás
Van egy lány, egy lány, ki nem képes kimondani mit érez, még ha a szerelem szét is feszíti a testét.
Van egy fiú, egy fiú, ki nem tudja kifejezni amit a szívében rejt.
Ugyanaz alatt az ég alatt, ugyanabban az időben élnek.
Ez a két ember, Mi vagyunk.
Látsz engem? Itt sírok mögötted, míg mikor rám pillantasz csak mosolygok.
Egyszerre sírok és nevetek, hisz akarlak téged.
Szeretlek.
Még ha minden más hazugság is ezen a földön, az én szerelmem nem az.
Van két ember, kik bolond módra nem ismerik egymás érzéseit.
A nap végén, az út végén, te vagy, kit látni szeretnék.
Látsz engem? Itt sírok mögötted, míg mikor rám pillantasz csak mosolygok.
Egyszerre sírok és nevetek, hisz akarlak téged.
Szeretlek.
Még ha minden más hazugság is ezen a földön, az én szerelmem nem az.
Szeretnék közelebb lépni, de még ha teszek is feléd egy lépést, a félelmeim felerősödnek.
Látsz engem? Itt sírok mögötted, míg mikor rám pillantasz csak mosolygok.
Egyszerre sírok és nevetek, hisz akarlak téged.
Szeretlek.
Még ha minden más hazugság is ezen a földön, az én szerelmem nem az.
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Sziasztok! Ahogy láthattátok, az utóbbi pár napban (ismét) nem fértetek hozzá a yt. csatornám videóihoz, se a blogomhoz. Erre egy ismerősöm...
-
Az ölelésem megóvott téged... Az enyém, kit mindenki eldobott. Szerelem... Nem látom a sötét alagút végét... Én is félek. Mint si...
-
Sziasztok! :) Mielőtt belekezdenék a bejegyzésbe, elmondanám, hogy ez nem mindenkinek fog tetszeni. Ha érzékenyen érint titeket ...
-
Mint ahogy egyszer mondtam ha megtanulok repülni, akkor soha nem jövök vissza A célom az a kék, kék ég Még mindig nem tanultam meg mi is az ...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése