Kiss&Cry ~ Domino Game ~ magyar fordítás



( Oké, szerelmes vagyok. Egyszerűen imádom ezt a dalt.)

Szeretnék megállni, most.
Nem akarok többé sírni.
Elfáradtam, a szívem is belefáradt.
A szavaid, miszerint szeretsz, csupán hazugságok.
Nem fogom többé elhinni, nem hallgatlak meg.


Hey do domino game eh eh eh eh do domino game

Mindegy mennyit gondolkodok, nem kapok választ a kérdéseimre.
Nem találok megoldást, mindegy milyen keményen próbálkozok, a nyomaink lassan elhalványulnak.

Egyesével tűnne el, ezek az édes emlékek.
Tik Tak, egyre gyorsabban és gyorsabban.

Kétszínű vagy, szeretnél összezavarni.
Egyszer ilyen vagy, egyszer olyan. Szeretsz vagy gyűlölsz?
Soha többé nem dőlök be az édes hazugságaidnak.
Tovább állok.

Szeretnék megállni, most. Szeretnék megállni.
Én vagyok az egyetlen, aki megsérül a kis játékodban.
Ne tégy úgy, mintha szomorú lennél, te bunkó!
A végén elnyered a büntetésed.
Ezzel vége a játékodnak.

Hey do domino game eh eh eh eh do domino game

Mikor felhívtál, s hiányoltál, veled voltam,
De mikor én hiányoltalak, te kifogásokat kerestél, s azt mondtad, elfoglalt vagy.

Kétszínű vagy, szeretnél összezavarni.
Egyszer ilyen vagy, egyszer olyan. Szeretsz vagy gyűlölsz?
Soha többé nem dőlök be az édes hazugságaidnak.
Tovább állok.

Szeretnék megállni, most. Szeretnék megállni.
Én vagyok az egyetlen, aki megsérül a kis játékodban.
Ne tégy úgy, mintha szomorú lennél, te bunkó!
A végén elnyered a büntetésed.
Ezzel vége a játékodnak.

Lassan gyűlölni foglak, egyre többször gondolok erre naponta.
Mégis rád gondolok, téged kereslek.
Bár őrülten fáj, nem térhetek vissza hozzád.

Szeretnék megállni, most.
Nem akarok többé sírni.
Elfáradtam, a szívem is belefáradt.
A szavaid, miszerint szeretsz, csupán hazugságok.
Nem fogom többé elhinni, ki foglak törölni.

Szeretnék megállni, most.
Nem akarok többé sírni.
Elfáradtam, a szívem is belefáradt.
A szavaid, miszerint szeretsz, csupán hazugságok.
Nem fogom többé elhinni, ki foglak törölni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

 Sziasztok! Ahogy láthattátok, az utóbbi pár napban (ismét) nem fértetek hozzá a yt. csatornám videóihoz, se a blogomhoz. Erre egy ismerősöm...