누나 치킨 사주세요!



Az első mondat, melyet megértettem egy koreai rádióadásban. Életem egyik legviccesebb emléke lesz ez, már ami a tanulást illeti. Amolyan...tényleg? Persze visongva tapsikoltam, majdnem legurultam az ágyról. NE tessék elképzelni. :'D

누나 치킨 사주세요! - Nuna, chikin sajuse yo! - Nuna, vegyél nekem csirkét!

Nos, ezt meg kellett osztanom. Meg se kérdezzétek miféle problémáim vannak...XD

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

 Sziasztok! Ahogy láthattátok, az utóbbi pár napban (ismét) nem fértetek hozzá a yt. csatornám videóihoz, se a blogomhoz. Erre egy ismerősöm...