Apink ~ Good Morning Baby ~ magyar fordítás
Hiszem, hogy egy perc alatt szerelembe eshetünk,
Ez a történet a mi végzetünk!
Egy nap is olyan hosszúnak tűnik! Hiányzol, beléd szerettem!
Egy srác, ki remekül fest piros pulcsiban, s egyszerűen megszorítja a kezem.
Számomra csak te vagy, örökké te leszel az egyetlen.
Hisz olyan különleges vagy!
Jó reggelt kedvesem, jó reggelt!
Elképzelem milyen lenne, veled osztozni a reggeleken.
Csókolózni álmos szemekkel.
Még ha nem is mondod ki hangosan, tudom.
Szeretlek!
Sétálni a fehér homokban, lábnyomokat hagyva magunk után,
Miközben az angyalok énekelnek a felhők között.
Már attól csodásan érzem magam, hogy felpillanthatok az égre!
Úgy szeretlek, ahogy vagy!
Biztosan tudom, hogy beléd szerettem.
Légy a kedvesem, légy a szerelmem!
Már az felmelegít, ha megérinthetem a kezed!
Számomra csak te vagy, s csak te leszel.
Hisz annyira különleges vagy!
Jó reggelt kedvesem, jó reggelt!
Elképzelem milyen lenne, veled osztozni a reggeleken.
Csókolózni álmos szemekkel.
Még ha nem is mondod ki hangosan, tudom.
Szeretlek!
Azonnal elalszom, amint a karjaid közé húzol,
Szeretnék szerelembe esni, légy a szerelmem!
Jó reggelt kedvesem, jó reggel!
Elképzelem milyen lenne, veled osztozni a reggeleken.
Csókolózni álmos szemekkel.
Még ha nem is mondod ki hangosan, tudom.
Szeretlek!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Sziasztok! Ahogy láthattátok, az utóbbi pár napban (ismét) nem fértetek hozzá a yt. csatornám videóihoz, se a blogomhoz. Erre egy ismerősöm...
-
Az ölelésem megóvott téged... Az enyém, kit mindenki eldobott. Szerelem... Nem látom a sötét alagút végét... Én is félek. Mint si...
-
Sziasztok! :) Mielőtt belekezdenék a bejegyzésbe, elmondanám, hogy ez nem mindenkinek fog tetszeni. Ha érzékenyen érint titeket ...
-
Mint ahogy egyszer mondtam ha megtanulok repülni, akkor soha nem jövök vissza A célom az a kék, kék ég Még mindig nem tanultam meg mi is az ...
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése