AAA ~ Dream after Dream ~ magyar fordítás




Miután felébredek az álmaimból, csak a sebek maradnak.
Képes leszek valaha úgy mosolyogni, mint akkor régen?
Az álmom most már csak a múlt,
Valahogy a sors egy új útra száműzött.


Egyszerűen boldognak lenni,
csókolózni, mikor akarunk,
Ölelni egymást, mikor mindketten erre vágyunk,
Csak ezeket akartam, s boldog voltam.

Miután már nem beszéltünk egymással,
Elfeledtük a közös pillanatainkat,
S túl későn vettük észre, mennyire megbántottuk egymást.

Ennek ellenére, még mindig van egy részem, mely nem képes elengedni téged.
De ez, nem a szerelem miatt van, egyszerűen nem akarok veszíteni.

- Frusztráló -
Egyik álomból a másikba zuhanni.

Egyik álom a másik után,
Szerelem, szívfájdalom, könnyek.
Szeretném magam mögött hagyni a fájdalmat, és boldogan élni.
Újjá születni egy másik emberként.

Ennek ellenére, még mindig fájdalom él a szívemben,
De úgy teszek, mintha semmi sem történt volna, s ebbe kapaszkodok.
Tehetetlenné és törékennyé változtatva saját magam.

Felébredni, mielőtt a fájdalom elszállhatna a levegőben.
Magamba folytatni a hangos sikoltásom,
Hogy később ezt az erőm forrásává alakíthassam.

- Frusztráló -
Egyik álomból a másikba zuhanni.

Lalala
Egyik álom a másik után,
Nem sokára túl tudok majd lépni rajtad.
Egyik álom a másik után,
Nem sokára túl tudok majd lépni rajtad.

Könyörtelenül rám törnek az érzések,
A helyzet semmit sem változott.
Szeretnék sírni, de nem vagyok rá képes.
Ez még nem a vége, még mindig előttem áll a jövő.
Hát a remény nem elegendő?

Egyik álom a másik után,
Talán elveszítettem mindenem, de biztosan maradt valami amibe kapaszkodhatok.
Meg kell bizonyosodnom róla, hogy még mindig közel vagy, s nem foglak ismét szem elől veszíteni.

Egyik álom a másik után,
Szerelem, szívfájdalom, könnyek.
Tudom, el fog múlni a fájdalom, és minden rendbe jön.
Újjá fogok születni!

Az összes dolog, mi közel állt hozzám,
Az összes dolog, mi az enyém volt,
Az összes dolog, mit elveszítettem,
Az összes dolog, mit már valaki más birtokol,
Megmutatja nekem, hogy mi is az én valóságom.
Az álmom már csak a múlt, s itt az ideje, hogy magam mögött hagyjam a múltam.
Kutatok a fény után, elhajítva mindent mire már nincs szükségem!

10 megjegyzés:

  1. Ah~~ de rég is volt TwT erről ismertem meg őket TwT

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Igen, el sem hiszem, hogy ennyi idő eltelt már. ÉS! Ez a dal még mindig olyan jó, mint régen.:) Az AAA ért ahhoz, hogy ne csak egy-napos slágereket gyártsanak.:)

      Törlés
    2. Igen :D Csak azt sajnálom, hogy nem nagyon adják elő T_T utoljára 2011-ben a Buzz turnén volt a setlisten. Ez az egyik legalulértékeltebb számuk szerintem. a másik meg a sayonara no namegata >< azt 1x se adták elő >_>

      Törlés
    3. Ezt én nem is értem, de tényleg. Az egyik legjobb slágerük, és minden bizonnyal nem csak mi, külföldiek, gondoljuk így. Igenis jó volna sokat hallani, mert remekül sikerült!:)

      De ezt soha nem értem. Miért készítenek olyan dalokat, amit nem fognak előadni? ( Ezt más előadó esetében sem tudom felfogni >.<)

      Törlés
    4. Én se értem. lehet ez úgy megy, hogy a kiadó mondja, hogy most kell 1 single és oh oké azon álltalában 3 szám van, akkor csinálunk 1 fő számot amihez lesz mv is, egyet csak úgy, hogy legyen meg rádobunk még 1 feldolgozást és oké ><
      de most tényleg már. pl szerinted tudja valaki, hogy a heart&soul lemezen mi volt a másik szám? még én se tudom xD

      Törlés
    5. Hát ez egy frenetikus kérdés volt, mert fogalmam sincs. >.<
      Lehetséges, hogy igazad van és sok szám csak "helyet tölt ki" a lemezeken. Ez sajnálatos, pláne ha remekre sikerültek...
      Kár értük!:/

      Törlés
    6. Megnéztem *büszke fej* Namida no Kizuna és TWO ROADS van még rajta. szerintem ezeket is max álmukban adták elő xD
      Jaja és szerintem a sayonara no namegata nagyon ilyen. az egyik kedvenc számom tőlük ><
      remélem a 10. évfordulós koncerten csinálnak 1 "a rajongók döntsék el mit játszunk" szavazást aztán akkor az összes házba bemegyek és szavazok xDD

      Törlés
    7. Wáhá, elképzeltem.:D Hát remélem, a rajongók jól fognak dönteni, mert félek, hogy lecsapod őket :'D

      Omo, tényleg? Nem is emlékeztem, de totál nem... Oké, hát most már ezzel is okosabb lettem:D Legyél is büszke:D

      Törlés
  2. Emlékszem, ez volt a kedvencem, még amikor csak néhány számot ismertem tőlük *-* mégse tudtam idáig pontosan miről szól >< <3

    VálaszTörlés
    Válaszok
    1. Ú, ez egy nagyon jó dal, bár sokan mondták, hogy "olyan kpop-os", de nem érdekel. Tényleg szeretem, így meg sem lep, hogy rengeteg ember imádja.:)

      Törlés

 Sziasztok! Ahogy láthattátok, az utóbbi pár napban (ismét) nem fértetek hozzá a yt. csatornám videóihoz, se a blogomhoz. Erre egy ismerősöm...