Talán azért, mert a Nap túl vakító,
Talán azért, mert a szabályok túl erősek,
A szerelem méreggé vált.
Éhezem és szomjazom.
Nem tudok ellenállni,
Nem tudom visszafogni magam,
Az egész világ egy börtön,
Mely még a szavaimtól is megfoszt.
Woh, oh, oh, Mit szeretnél?
Így nem maradhat!
Woh, oh, oh Mit csinálsz?
Mostantól...
Egyértelműen kikiáltom, hogy a saját utam fogom járni!
Ezt akarom!
Ne próbálj visszafogni.
Világos, hogy akarok élni! Ne próbálj visszafogni!
Mert bármi legyen, képes vagyok rá!
A kegyetlen szíved, gyalázatos fátyolként szeretne magához láncolni,
De itt az idő, hogy letépjem,
Nem akarok tovább aludni.
Az érzések szinte felráznak,
De ez az időszak már a végét járja.
Saját magammal is szembe kell szállnom.
Woh, oh, oh Mit akarsz?
Nem unalmas mások parancsait követni?
Woh, oh, oh Mit csinálsz?
Már készül valami!
Woh, oh, oh Mit akarsz?
Törjünk ki ebből a burokból!
Woh, oh, oh Mit csinálsz?
Tegyük meg most azonnal!
Egyértelműen kikiáltom, hogy a saját utam fogom járni!
Ezt akarom!
Ne próbálj visszafogni.
Világos, hogy akarok élni! Ne próbálj visszafogni!
Mert bármi legyen, képes vagyok rá!
Pontosan xD én először live verzióban láttam aztán a makinget és utána jött a rendes mv de olyan reakcióm volt, hogy "na ne szórakozzunk már" xDD
VálaszTörlésigen nagyon elemükben vannak, mert perfekt munkákat adnak ki a kezük alól :D meg most jön az 1. aréna turnéjuk szóval amiatt is boldog vagyok >w< bár micsoda pillanat lett volna ha a finálé a tokyo dome-ban van de így is jó ><
sok sikert a felvételihez ;) hova akarsz bekerülni?
igenigen :D múltkor néztem 1 videót ahol összerakták az eddigi összes mv előzetesüket és igen fura volt látni ahogy a blood on fire-től eljutottak a koi oto to amazora-ig :DD amúgy nekem a still love you mv-je volt olyan AZTA O_O mert olyat még sose láttam ahogy azt megcsinálták ><
VálaszTörlésdemenő :D mutasd meg nekik a lefordított dalokat, hogy hé látjátok ezt. na melyik osztályba fogok járni?
biztos felvesznek, kit vennének fel ha nem téged? ><
De aranyos vagy!:D Hát ha nem vesznek fel, akkor levadászom őket... ccc Mit képzelnek?:D:D
VálaszTörlésOmo én BoA-ról szoktam ilyen klipes egyveleget nézni, és az is meg tud döbbenteni. >.<