Talán azért, mert a Nap túl vakító,
Talán azért, mert a szabályok túl erősek,
A szerelem méreggé vált.
Éhezem és szomjazom.
Nem tudok ellenállni,
Nem tudom visszafogni magam,
Az egész világ egy börtön,
Mely még a szavaimtól is megfoszt.
Woh, oh, oh, Mit szeretnél?
Így nem maradhat!
Woh, oh, oh Mit csinálsz?
Mostantól...
Egyértelműen kikiáltom, hogy a saját utam fogom járni!
Ezt akarom!
Ne próbálj visszafogni.
Világos, hogy akarok élni! Ne próbálj visszafogni!
Mert bármi legyen, képes vagyok rá!
A kegyetlen szíved, gyalázatos fátyolként szeretne magához láncolni,
De itt az idő, hogy letépjem,
Nem akarok tovább aludni.
Az érzések szinte felráznak,
De ez az időszak már a végét járja.
Saját magammal is szembe kell szállnom.
Woh, oh, oh Mit akarsz?
Nem unalmas mások parancsait követni?
Woh, oh, oh Mit csinálsz?
Már készül valami!
Woh, oh, oh Mit akarsz?
Törjünk ki ebből a burokból!
Woh, oh, oh Mit csinálsz?
Tegyük meg most azonnal!
Egyértelműen kikiáltom, hogy a saját utam fogom járni!
Ezt akarom!
Ne próbálj visszafogni.
Világos, hogy akarok élni! Ne próbálj visszafogni!
Mert bármi legyen, képes vagyok rá!
Hát igen az mv eléggé khm.. de a szám meg a making kárpótol >< az a making... xDD
VálaszTörlésViszont az új MV igen jó *w* amúgy is szeretem ezt a technikát ahogyan megcsinálták és még szép is :DD
És úgy tűnik, hogy vette az adást az Avex abból, hogy az előzőt olyan sokan megnézték, mert ezt is teljes egészében rakták fel :D
Igen, ez arra ment rá, nóhogy "ahh olvadjatok el, annyira szexisek vagyunk". XD Emlékszem, mikor először láttam, felnevettem, mert már akkor sem tartottam jónak, de a dal, az...az remek.:) Ismét egy sláger, ami túlél mindent.:)
TörlésIgen, az új klip valami gyönyörű, már rajta vagyok a fordításon. >.< Csak egy kis idő kell, mert közben felvételire is készülök ezerrel.:D
Az AVEX meg jól tette, hogy végre észbe kapott. Látszik azért, hogy rengeteg tengeren túli rajongójuk van, és nekik tényleg "szükséglet" a teljes klip, hiszen a japán rajongók ugyan láthatják a tv-ben, meg mindenhol, de mi sajna nem.
Pontosan xD én először live verzióban láttam aztán a makinget és utána jött a rendes mv de olyan reakcióm volt, hogy "na ne szórakozzunk már" xDD
Törlésigen nagyon elemükben vannak, mert perfekt munkákat adnak ki a kezük alól :D meg most jön az 1. aréna turnéjuk szóval amiatt is boldog vagyok >w< bár micsoda pillanat lett volna ha a finálé a tokyo dome-ban van de így is jó ><
sok sikert a felvételihez ;) hova akarsz bekerülni?
Á neee! Én is kb csak ültem a monitor előtt, és nevettem, majd mp3-ra váltottam. >.<
TörlésIgen, figyeltem én is, hogy mennyit fejlődött a technika amit használnak. A régebbiek közül a Samurai Heart & That's Right egyébként tetszett, de az újakkal összehasonlítva nagyon furcsának tűnnek... De végül is így van ez minden nem-most-debütált bandával. Aréna turnéjuk lesz? Tényleg? ( Mégis le vagyok maradva khm.) Na azt mindenképp látnom kell!
Köszönöm szépen!:)
Japán szakra felvételizek, szóval rajta vagyok az ügyön, nem is kicsit. A gyomrom dió méretű, a szemem kocsányon.:'D Ha nem vesznek fel, akkor sikoltórohamot fogok kapni, de olyat, amilyet még nem látott a világ. '^'
igenigen :D múltkor néztem 1 videót ahol összerakták az eddigi összes mv előzetesüket és igen fura volt látni ahogy a blood on fire-től eljutottak a koi oto to amazora-ig :DD amúgy nekem a still love you mv-je volt olyan AZTA O_O mert olyat még sose láttam ahogy azt megcsinálták ><
Törlésdemenő :D mutasd meg nekik a lefordított dalokat, hogy hé látjátok ezt. na melyik osztályba fogok járni?
biztos felvesznek, kit vennének fel ha nem téged? ><
De aranyos vagy!:D Hát ha nem vesznek fel, akkor levadászom őket... ccc Mit képzelnek?:D:D
TörlésOmo én BoA-ról szoktam ilyen klipes egyveleget nézni, és az is meg tud döbbenteni. >.<