A könnyeim megszólítanak,
A szívem szeretne veled lenni, mondván, ez a szerelem.
Ismét téged nézlek, s a könnyeim hullanak.
Mit tegyek?
Minél többet látlak, annál jobban hiányzol.
Minél többet látlak, annál jobban fáj.
Az egyetlen személy, az az egyetlen személy,
Ki könnyeket csal a szemembe...
Próbálok úgy tenni, mintha semmi sem történt volna, próbálok elmenekülni,
De ez csak egy hazugság, nem használ.
Azt mondják, ha szerelembe esek, minden megtelik boldogsággal.
De az én szívem fáj, elfáradtam.
Hisz számomra csak a kegyetlen szerem jut.
Hallasz? Tudod, hogy mi történik velem?
Bár a szívem fáj, a szerelem jelenti mindenem.
Azt mondják, ha szerelembe esek, minden megtelik boldogsággal.
De az én szívem fáj, elfáradtam.
Hisz számomra csak a kegyetlen szerem jut.
Még ha fáj is a szívem, a szerelemet fogom választani.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése